OBJEDNÁNÍ ON-LINE

Objednávací systém naleznete na stránkách www.gynekologiebavlna.cz vpravo nahoře. Objednat online se můžete k MUDr. Kubečkové v pondělí, čtvrtek a pátek nebo k MUDr. Dvořákové a MUDr. Haladovi v úterý. Ve středu je možnost objednání do těhotenské poradny a na ultrazvukovou prenatální diagnostiku k MUDr. Kubečkové. Systém umožňuje objednání 10 týdnů předem pro registrované i neregistrované pacientky s možností storna objednávky do 48 hod. před plánovanou návštěvou.

Pokud není v daný den volný termín a máte akutní obtíže, nebo Vaše vyšetření nesnese odkladu, volejte prosím v pracovní době tel. č. 605 49 67 67 a objednáme Vás ihned.

Registrace v systému pro on-line objednání

Online systém umožňuje registraci v systému. Výhodou je možnost automatického rozeznání pacientky a párování v lékařském programu v ambulanci, takže můžete žádat o erecept on-line, posílat vzkazy, nebo nahrávat soubory lékařských zpráv k založení do dokumetace bez nutnosti návštěvy v ambulanci.

Kliknete na přihlášení do systému a pod oknem je odkaz do kterého zadáte svoji mailovou adresu. Systém Vám pošle do jednoho dne přihlašovací potvrzovací mail na zadanou adresu.

Pro zasílání receptů a vzkazů je nutné, aby byla přihlašovací mailová adresa a mailová adresa v lékařském programu v ambulanci stejná.

Při změně mailové adresy nás prosím informujte telefonicky nebo mailem na gynekolog.hk@gmail.com a my provedeme změnu i lékařském programu.

Akutní vyšetření

Pokud máte akutní problém a nenaleznete v online systému volný termín, prosím zavolejte na tel.č. 605496767 a domluvíme se ihned na termínu, který Vám bude vyhovovat.

E-recept

Můžete využít on-line žádost o předpis dlouhodobé medikace na erecept. Žádosti budou pravidelně zpracovány a recepty rozeslány formou SMS ereceptu nebo emailem, dle Vaší preference. Pro tuto službu je však nutné mít registraci v naší ambulanci a v programu musíme znát Vaši emailovou adresu. Pokud chcete tuto službu využívat, stačí nám sdělit Vaši emailovou adresu telefonicky nebo na náš email gynekolog.hk@gmail.com.

Odeslání dotazu on-line


Systém poskytuje možnost odeslání vzkazu a posílání souborů pro registrované pacientky. Můžete nám on-line odeslat výsledky vyšetření, naskenované dokumenty a další soubory bez nutnosti návštěvy ambulance. Odpověď na dotazy lze poslat ze systému pouze v ambulantních hodinách. Systém funguje na principu interní pošty, nefunguje jako on-line diskuze. Nelze odesílat odpovědi v čase dovolené, o víkendech nebo ihned odpovědět pokud ordinujeme a vyšetřujeme. Dotazy obvykle vyhodnocujeme po ordinační době.