top of page

OBJEDNÁNÍ ON-LINE

Objednávací systém naleznete na stránkách www.gynekologiebavlna.cz.

Vlevo nahoře kliknete na políčko "Objednat bez přihlášení", zvolíte si lékaře, termín návštěvy a hodinu a vyplníte jednoduchou informační tabulku. Pokud kliknete na políčko "Objednat s přihlášením", naleznete po registraci a přihlášení více možností, včetně políčka

eRecept a Vzkaz. Do informační objednávací tabulky pak udáte jen důvod návštěvy (není nutné zdlouhavě vyplňovat všechny informace).

Systém umožňuje objednání 12 týdnů předem pro registrované i neregistrované pacientky.

Pokud není v daný den volný termín a máte akutní obtíže, nebo Vaše vyšetření nesnese odkladu, volejte prosím v pracovní době tel. č. 605 49 67 67 a objednáme Vás ihned.

Registrace v systému pro on-line objednání

Online systém umožňuje registraci v systému. Výhodou je možnost automatického rozeznání pacientky a párování v lékařském programu v ambulanci, takže můžete žádat o erecept on-line, posílat vzkazy, nebo nahrávat soubory lékařských zpráv k založení do dokumetace bez nutnosti návštěvy v ambulanci.

Kliknete na políčko "Objednání s přihlášením" nebo na políčko "eRecept", v přihlašovací tabulce kliknete na "Nová registrace" a zadáte svoji mailovou adresu, kterou jste nám předem nahlásila v naší ambulanci. Program Vám pošle do jednoho dne přihlašovací potvrzovací mail na zadanou adresu, kde si zvolíte svoje heslo do systému a poté můžete objednávací systém plně využívat.

Při změně mailové adresy nás prosím informujte telefonicky nebo mailem na gynekolog.hk@gmail.com a my provedeme změnu nadstavení v programu.

Akutní vyšetření

Pokud máte akutní problém a nenaleznete v online systému volný termín, prosím zavolejte na tel.č. 605496767 a domluvíme se ihned na termínu, který Vám bude vyhovovat.

E-recept

Můžete využít on-line žádost o předpis dlouhodobé medikace na erecept. Žádosti budou pravidelně zpracovány a recepty rozeslány formou SMS ereceptu nebo emailem, dle Vaší preference. Pro tuto službu je nutné být registrovaná v naší ambulanci a v programu musíme znát Vaši emailovou adresu. Pokud chcete tuto službu využívat, stačí nám sdělit Vaši emailovou adresu telefonicky nebo na náš email gynekolog.hk@gmail.com.

Odeslání dotazu on-line


Systém poskytuje možnost odeslání vzkazu a posílání souborů pro registrované pacientky. Můžete nám on-line odeslat výsledky vyšetření, naskenované dokumenty a další soubory bez nutnosti návštěvy ambulance. Odpověď na dotazy lze poslat ze systému pouze v ambulantních hodinách. Systém funguje na principu interní pošty, nefunguje jako on-line diskuze. Nelze odesílat odpovědi v čase dovolené, o víkendech nebo ihned odpovědět pokud ordinujeme a vyšetřujeme. Dotazy obvykle vyhodnocujeme po ordinační době.

bottom of page